Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/napkomfort/domains/napkomfort.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/napkomfort/domains/napkomfort.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/napkomfort/domains/napkomfort.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Jaki jest najlepszy materac dla osób z bólem dolnej części pleców? | NAP, Producent materacy

Jaki jest najlepszy materac dla osób z bólem dolnej części pleców?

Jaki jest najlepszy materac dla osób z bólem dolnej części pleców?

Dla wielu osób cierpiących na bóle pleców, uzyskanie idealnego materaca, który pasuje do ich pleców, jest konieczne, aby nieco złagodzić ból pleców, który może się zdarzyć, gdy śpimy. Zawsze, gdy chcemy go kupić, należy przemyśleć wiele kryteriów związanych z materacem, takich jak rodzaj materaca, trwałość, twardość, podkład lub komfort. Pomyśl o materacu jako inwestycji w indywidualne zdrowie i dobre samopoczucie, ponieważ najlepszy materac na ból w dolnej części pleców przetrwa wiele lat.

Wybierając najlepszy materac na ból w dolnej części pleców, powinieneś wiedzieć, że podczas drzemki lub spania na właściwym materacu, który nie jest ani zbyt twardy ani zbyt miękki, pozwoli osobom z bólem dolnej części pleców utrzymać kręgosłup, a nawet zapewni wystarczającą twardość, aby utrzymać swoje z powrotem w odpowiedniej pozycji i wyrównaniu podczas drzemki lub spania.

Cierpisz na ból dolnej części pleców? Konieczne może być przejście na materac ortopedyczny

Jeśli cierpisz na bóle stawów lub dolnej części pleców, może być czas na zmianę obecnych materacy na materace ortopedyczne.
W tym krótkim przewodniku przedstawimy wszystko, co musisz wiedzieć o znalezieniu najlepszego materaca ortopedycznego, aby złagodzić bóle i dolegliwości, dzięki czemu obudzisz się ze sprężyną na kroku (zamiast bólu pleców).

Co to jest materac ortopedyczny?

Materac ortopedyczny zapewnia optymalne wsparcie wokół stawów, pleców i całego ciała.
Ma to na celu złagodzenie bólu pleców i stawów poprzez wyrównanie kręgosłupa w naturalny i zdrowy sposób, przy równomiernym rozłożeniu masy ciała w celu złagodzenia stresu.
Starsze materace mogą prowadzić do zwiotczenia materaca i pogorszenia podparcia wokół środkowej części, co dodatkowo wywiera nacisk na mięśnie, aby podeprzeć ciało.

Jeśli odczuwasz dyskomfort przez całą noc, materac ortopedyczny może być tym, czego potrzebujesz, aby odpędzić te nieprzespane noce.

Jakość snu – podobnie jak powiązanie z sprawnością umysłową – jest niezbędna do sprawności fizycznej. Twój kręgosłup znajduje się pod dużą presją przez cały dzień, a regeneruje się i regeneruje przez noc, dlatego sen jest tak ważny dla zdrowia kręgosłupa.

W jaki sposób zły materac powoduje ból pleców?

Chociaż zawsze najlepiej jest skonsultować się z lekarzem w sprawie przewlekłego bólu pleców, przyczyną dyskomfortu może być bliżej domu: w materacu.

Jeśli Twój materac jest zbyt miękki, aby utrzymać ciężar, może ugiąć się w środku, co zniekształci kręgosłup w sposób uniemożliwiający jego naturalne wyrównanie przez noc – co będzie odczuwalne następnego dnia.

Dlaczego podział na strefy jest ważny dla idealnej postawy

Jedna trzecia dorosłych cierpi na ból dolnej części pleców. Aby temu przeciwdziałać, wszystkie nasze materace są podzielone na strefy, aby zapewnić dodatkowe podparcie bioder i ramion, co sprzyja prawidłowemu ułożeniu kręgosłupa i pozycji pleców.

Związek między wysokiej jakości snem a bólem dolnej części pleców

2 na 3 dorosłych cierpi na problemy z kręgosłupem w pewnym momencie swojego życia – i nic dziwnego, że z powodu ciągłej presji kręgosłupa odczuwa się codziennie.
Bez względu na to, czy siedzisz, czy stoisz, często znajdujesz się w pozycji pionowej, co powoduje stałe obciążenie krążków międzykręgowych.
Podczas snu uciska się kręgosłup, co sprzyja nawodnieniu i regeneracji po trudach dnia.
Dlatego jakość snu jest tak ważna nie tylko dla zdrowia psychicznego, ale także dla zdrowia fizycznego.

Jak poprawić jakość snu i zwalczyć ból pleców?

Jednym z kluczowych elementów wysokiej jakości wypoczynku jest powierzchnia, na której leżysz. Wynika to z faktu, że potrzebujesz powierzchni, która podtrzyma twoje ciało przez całą noc i pozwoli naturalnie wyrównać kręgosłup.

Materace Napkomfort są podzielone na strefy, aby zapewnić strategiczne wsparcie w najbardziej potrzebnych obszarach – takich jak ramiona i biodra – w celu zapobiegania bólowi dolnej części pleców i promowania zdrowego wyrównania kręgosłupa.

Nie wszystkie materace się równe

Badania naukowe wykazały, że materace ze strefowym systemem nośnym lepiej wyrównują kręgosłup niż materace niestrefowe.
Dlaczego to jest ważne? Bóle w dolnej części pleców mogą być wynikiem nacisku na kręgosłup z codziennego życia. Większość dni spędzamy w pozycji siedzącej lub stojącej w pozycji pionowej, co powoduje obciążenie krążków międzykręgowych. Strefowe wsparcie wokół bioder i ramion pozwala kręgosłupa odpoczywać, regenerować się i nawadniać pod koniec dnia.

Zobacz materac ortopedyczny lateksowy 30cm

Zobacz materac ortopedyczny visco memory 28cm

Właśnie dlatego materac, na którym śpisz, jest tak ważny dla zdrowia kręgosłupa.

Rodzaj materaca

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów i materiałów. Każdy styl ma swoje mocne i słabe strony, jeśli chodzi o osoby z nadwagą. W tej części omówimy główne typy materacy do łóżek (pianka pamięciowa, lateks) oraz sposób, w jaki mogą one wpływać na ciężkie podkłady.

Memory Foam, pianka pamięciowa, czyli Visco Memory

Według wielu pianka pamięciowa jest jednym z najlepszych rodzajów materaców do łóżek. Czemu?

Materace piankowe, zarówno na twardej, jak i miękkiej stronie, wykonują świetną robotę przy wyrównywaniu punktów nacisku. Jedną z największych dolegliwości, jakie mają osoby otyłe, jest to, że niektóre obszary ich ciała są ranne (tj. Ich plecy lub biodra). Pianka pamięciowa to fantastyczna praca polegająca na zapewnieniu wieczornego wsparcia dla komfortu ciała.

Pomimo licznych zalet, ten styl materaca może powodować, że ludzie czują się zbyt za gorąco z powodu braku oddychalności materiału. Nie martw się, na rynku dostępnych jest kilka świetnych opcji chłodzenia pianką.

Materac ortopedyczny Visco Memory Jowisz Premium 28cmmaterac piankowy 160x200

Nasze polecane materace visco memory

Lateks

Dla osób z nadwagą materace lateksowe są również solidną opcją. Lateks wydaje się być o wiele lepszy w utrzymaniu chłodu, w przeciwieństwie do większości tradycyjnych piankowych łóżkowych opcji. Powiedziawszy to, będziesz miał inne odczucia niż omówiliśmy powyżej.

materac ortopedyczny na ból kręgosłupaNasze polecane materace lateksowe

NAP-KOMFORT
ul. Katowicka 12, 46-200 Kluczbork
NIP: 751 167 88 82, REGON: 161602151
Telefon: +48 662 070 168
biuro@napkomfort.pl

Jeśli zadajesz sobie czasem takie pytania:

  • jaki materac na ból kręgosłupa?
  • jaki materac na bolący kręgosłup?
  • jaki materac na ból kręgosłupa lędźwiowego?
  • jaki materac na chory kręgosłup lędźwiowy?
  • jaki materac na krzywy kręgosłup?
  • jaki kupić materac na kręgosłup?
  • jaki jest dobry materac na ból kręgosłupa?
  • jaki wybrać materac ortopedyczny na kręgosłup?
  • jaki wybrać materac na chory kręgosłup?

to odpowiedź jest w tym artykule

Zobacz materac ortopedyczny lateksowy 30cm

Zobacz materac ortopedyczny visco memory 28cm

 

Dlaczego lateks jest jedyny w swoim rodzaju jako materiał na materac

Materac ortopedyczny dla osób z bólem kręgosłupa

Materac ortopedyczny dla osób z bólami pleców

Korzyści ze stosowania materaca ortopedycznego

Najlepszy materac dla osoby z alergią

Zalety spania na materacu lateksowym

W jaki sposób zadbać o zdrowy kręgosłup nawet w czasie snu

Jaki wybrać materac do łóżka? Czym się kierować?

Share this post


You've just added this product to the cart:

Call Now Button