Materac ortopedyczny dla osób z bólami pleców

Materac ortopedyczny dla osób z bólami pleców

Twoja powierzchnia snu jest kluczowym czynnikiem warunkującym dobry sen w nocy. Z materacem ortopedycznym nigdy się nie pomylisz. Słowo ortopedia pochodzi od badania medycznego, które koncentruje się na zaburzeniach lub deformacjach kręgosłupa i stawów. Ten materac jest zwykle zalecany przez lekarzy osobom z przewlekłymi bólami pleców, szyi i stawów.

Jeśli nigdy nie spałeś na materacu ortopedycznym, spróbuj spać na twardej powierzchni, takiej jak podłoga, przez 5 minut, aby uzyskać prawdziwe uczucie. Materac został specjalnie zaprojektowany, aby zapewniać mocne wsparcie dla wszystkich części ciała. Równomiernie rozkłada masę ciała, aby złagodzić obciążenie kręgosłupa. To łagodzi bolesne punkty ucisku podczas snu, oferując maksymalne wsparcie dla pleców i stawów.

Czy naprawdę potrzebuję materaca ortopedycznego?

Spotkałem potencjalnych nabywców, którzy wchodzą do naszego salonu, aby wymienić stary materac na materac ortopedyczny, ponieważ wydaje się, że starszy nie zapewnia dobrego wsparcia. Jako specjaliści od snu wierzymy, że ortopedia nie jest dla wszystkich. Jeśli ostatniej nocy nadwyrężyłeś kręgosłup i odczuwałeś bóle pleców, nie spiesz się do zakupu materaca ortopedycznego. Poczekaj, aż lekarz zaleci lub ból pleców stanie się poważny.

Materac, który oferuje wsparcie Ortho, jest idealny dla osób, które często cierpią na bóle pleców i szyi, a zwłaszcza gdy ból ten jest silniejszy rano. Ten materac ma specjalne właściwości zmniejszające nacisk, które są w stanie zapewnić dodatkowe wsparcie tym częściom ciała, które go najbardziej potrzebują. To wsparcie zapewnia utrzymanie prawidłowej postawy podczas snu i zmniejszenie bólów.


W zależności od komponentów dobry materac ortopedyczny zwykle zapewnia ponad 20-letnie usługi bez utraty wymaganego wsparcia. Materac ortopedyczny to czysta pianka, dlatego gwarantujemy tę usługę.

Aby dać Ci prawdziwą ucztę, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną nakładkę na materac. Wzięliśmy pod uwagę, że możesz dzielić łóżko z kimś, kto nie ma problemu z kręgosłupem, i mamy na to rozwiązanie. Ta nakładka wykonana jest z czystej pianki z pamięcią, zwykle tego samego rozmiaru co materac i grubości 2 cali. Zmiękcza twardy materac i dopasowuje się do konturów ciała.
Nakładki z pamięcią mogą być również stosowane na starych i zużytych materacach, jeśli nie planujesz wkrótce wymienić materaca.

Osobiste preferencje

Wybór materaca zawsze będzie sprawą osobistą, dlatego nie zależą od upodobań lub kieszeni. Odwiedź salon lub zobacz materac, aby przetestować przed zakupem. Niektórzy ludzie nie odczuwają bólu pleców, ale nadal śpią wygodnie na bardzo twardych materacach, podczas gdy inni wolą bardziej miękkie materace, takie jak materac z pianki Memory.

Wybierając materac, upewnij się, że nie jesteś zbyt zmęczony ani się spieszysz, w przeciwnym razie każdy materac będzie wydawał się idealny.

Rodzaj materaca

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów i materiałów. Każdy styl ma swoje mocne i słabe strony, jeśli chodzi o osoby z nadwagą. W tej części omówimy główne typy materacy do łóżek (pianka pamięciowa, lateks) oraz sposób, w jaki mogą one wpływać na ciężkie podkłady.

Memory Foam, pianka pamięciowa, czyli Visco Memory

Według wielu pianka pamięciowa jest jednym z najlepszych rodzajów materaców do łóżek. Czemu?

Materace piankowe, zarówno na twardej, jak i miękkiej stronie, wykonują świetną robotę przy wyrównywaniu punktów nacisku. Jedną z największych dolegliwości, jakie mają osoby otyłe, jest to, że niektóre obszary ich ciała są ranne (tj. Ich plecy lub biodra). Pianka pamięciowa to fantastyczna praca polegająca na zapewnieniu wieczornego wsparcia dla komfortu ciała.

Pomimo licznych zalet, ten styl materaca może powodować, że ludzie czują się zbyt za gorąco z powodu braku oddychalności materiału. Nie martw się, na rynku dostępnych jest kilka świetnych opcji chłodzenia pianką.

Materac Visco Memory Jowisz Premium 28cmNasze polecane materace visco memory

Lateks

Dla osób z nadwagą materace lateksowe są również solidną opcją. Lateks wydaje się być o wiele lepszy w utrzymaniu chłodu, w przeciwieństwie do większości tradycyjnych piankowych łóżkowych opcji. Powiedziawszy to, będziesz miał inne odczucia niż omówiliśmy powyżej.

materac ortopedycznyNasze polecane materace lateksowe

NAP-KOMFORT
ul. Katowicka 12, 46-200 Kluczbork
NIP: 751 167 88 82, REGON: 161602151
Telefon: +48 691 089 897
biuro@napkomfort.pl

Jeśli zadajesz sobie czasem takie pytania:

  • jaki materac na ból kręgosłupa?
  • jaki materac na bolący kręgosłup?
  • jaki materac na ból kręgosłupa lędźwiowego?
  • jaki materac na chory kręgosłup lędźwiowy?
  • jaki materac na krzywy kręgosłup?
  • jaki kupić materac na kręgosłup?
  • jaki jest dobry materac na ból kręgosłupa?
  • jaki wybrać materac ortopedyczny na kręgosłup?
  • jaki wybrać materac na chory kręgosłup?

to odpowiedź jest w tym artykule – materac lateksowy

 

Dlaczego lateks jest jedyny w swoim rodzaju jako materiał na materac

Zalety spania na materacu lateksowym

W jaki sposób zadbać o zdrowy kręgosłup nawet w czasie snu

Jaki wybrać materac do łóżka? Czym się kierować?

Najbardziej popularny materac 90 x 200cm H3

Współpraca

Share this post


You've just added this product to the cart:

Call Now Button