Podstawy drewnianej sypialni

Podstawy drewnianej sypialni

Lasy są piękne, ciemne i głębokie. Jeśli kochasz spokojną, wyczekiwaną ciszę lasu, lubisz biwakować lub po prostu cieszycie się wspaniałą atmosferą na świeżym powietrzu, możesz wprowadzić to naturalne, ziemskie uczucie do swojej sypialni. Dekorowanie motywem leśnym zapewnia spokojną i spokojną atmosferę, która jest bardzo pomocna przed snem.
Co więcej, motyw leśny działa dobrze dla wszystkich grup wiekowych, od dzieciństwa aż po dorosłość.

Motyw lasu ma prostą, naturalną kolorystykę, która pomaga stworzyć spokój. Odcienie zieleni od jasnego do ciemnego, ziemiste brązy, miękkie opalenizny i kilka plam radosnych kolorów, takich jak w polach kwiatów, tworzą paletę tego spokojnego wyglądu. To nie jest motyw dekoracyjny do surowych jasności, czystej bieli, metaliki lub obfitości pasteli.

Zachowaj miękkość ścian w stonowanym brązowym, zielonym, piaskowym opaleniu lub bogatej, ciepłej złamanej bieli. Drewno to naturalny wybór podłóg do motywów leśnych, ale jeśli wolisz dywan, wybierz neutralny brąz lub zieleń. Dodaj odrobinę kontrastu do miękkich ścian za pomocą zasłon lub żaluzji w głębszym odcieniu zieleni lub brązu. Meble do sypialni w odcieniach naturalnego drewna najlepiej nadają się do tego tematu – rustykalny i stary lub gładki i tradycyjny zależy od Ciebie, ale unikaj eleganckich, błyszczących wykończeń lub współczesnych stylów.

Główna sypialnia

Utrzymaj motyw lasu jako dorosły, a nie dziecinny, z subtelnymi akcentami sugerującymi las. Ściana akcentująca z prostą tapetą z brzozowego wzoru doskonale sprawdza się na czele łóżka. Znajdziesz mnóstwo takich wzorów od prawie każdego producenta tapet. Fototapeta samoprzylepna to kolejna opcja.

Pościel z wzorem liści lub gałęzi trzyma się tego tematu, ale jest wystarczająco stonowana dla sypialni dorosłego. Jeśli nie podoba ci się pościel wzorzysta, wybierz kołdrę, kołdrę lub kołdrę w kolorze głębokiej zieleni lub bogatego brązu i przykryj ją czystą, kremową pościelą. Rozświetl pokój za pomocą sufitu w stylu lasu, który dodaje odrobiny kaprysu, a jednocześnie jest elegancki. Nie przesadzaj z akcesoriami – pamiętaj, aby zachować świeży, naturalny i spokojny klimat. Wystarczy zgrupowanie świec, roślin doniczkowych lub przedmiotów kolekcjonerskich o tematyce leśnej, a także jednego lub dwóch oprawionych w lasy zdjęć na ścianach.

Łóżko tapicerowane z pojemnikiem Luna

Sypialnia dla córki

Jeśli twoja córka uwielbia lasy, stwórz pokój swoich marzeń. Idź trochę w bardziej kolorowy niż w głównej sypialni, być może z fototapetą na największej ścianie. Poszukaj pościeli, która naprawdę podkreśla motyw, aby ustawić centralny punkt sypialni. Większość dziewcząt uwielbia pluszaki, więc dodaj dużego jelenia lub dwa w rogu lub miękką kolekcję leśnych stworzeń u podnóża łóżka.

Zawieś obrazy lub plakaty z ulubionymi leśnymi zwierzętami twojego dziecka, które prześlizgują się między drzewami. Jeśli chcesz nadać motywowi leśnemu fantazję, dodaj mieszankę wróżek. Naklejki ścienne, dzieła sztuki lub kilka przedmiotów kolekcjonerskich to wystarczająca ilość bajkowego pyłu, aby nadać pomieszczeniu kaprys i dziewczęcy urok. Noś kobiecy akcent przez cały krąg zielonej siatki zawieszonej pod sufitem wokół głowy łóżka.

Tapczan tapicerowany z pojemnikiem Luna

Sypialnia dziecka

Jeśli masz dziecko w wieku elementarnym lub przedszkolnym, zagraj w zwierzęcy aspekt lasu. Utrzymaj motyw jasny i żywy, aby uniknąć lęków przed ciemnym, przerażającym lasem. To idealny wiek na malowany lub samoprzylepny fresk na ścianach wypełniony przyjaźnie wyglądającymi drzewami, zwierzętami i kwiatami. Pozwól dziecku wybrać komplet pościeli z nadrukiem leśnych stworzeń i dodaj do sceny grupę kochanych pluszaków.

Dla zabawy oplataj girlandę ze sztucznie zielonych liści wokół karnisza lub wzdłuż krawędzi sufitu. Mały dywanik obok łóżka w kształcie kwiatu lub leśnego zwierzęcia jest doskonałym wykończeniem.

Materac MIZAR klasyczny

Materac KASTOR kokosowy

 

Materac AGENA lateksowy

 

Materac HAMAL Visco pianka z pamięcią

Zobacz materac ortopedyczny lateksowy 30cm

Zobacz materac ortopedyczny visco memory 28cm

NAP-KOMFORT
ul. Katowicka 12, 46-200 Kluczbork
NIP: 751 167 88 82, REGON: 161602151
Telefon: +48 662 070 168
biuro@napkomfort.pl

Jeśli zadajesz sobie czasem takie pytania:

  • jaki materac na ból kręgosłupa?
  • jaki materac na bolący kręgosłup?
  • jaki materac na ból kręgosłupa lędźwiowego?
  • jaki materac na chory kręgosłup lędźwiowy?
  • jaki materac na krzywy kręgosłup?
  • jaki kupić materac na kręgosłup?
  • jaki jest dobry materac na ból kręgosłupa?
  • jaki wybrać materac ortopedyczny na kręgosłup?
  • jaki wybrać materac na chory kręgosłup?

Łóżko 180x200cm do sypialni z materacem

Łóżko z materacem 160x200cm

Łóżko do sypialni z materacem 140x200cm

Share this post


You've just added this product to the cart:

Call Now Button