Ponadczasowe nadmorskie pomysły na meble do sypialni

Ponadczasowe nadmorskie pomysły na meble do sypialni

Neutralne podstawy

Paleta kolorów stanowi podstawę dekoracji sypialni. Dla przybrzeżnego wystroju pomyśl o nadmorskiej pocztówce: dużo piaskowych odcieni, biało-niebieskie akcenty. Najbardziej skutecznym sposobem na osiągnięcie tego jest trzymanie się neutralnych elementów inwestycji. Zwłaszcza łóżko: nie chcesz go zmieniać za kilka lat, więc upewnij się, że wybierasz taki, który nie zmęczy się w najbliższym czasie!

50 odcieni niebieskiego na przybrzeżną sypialnię

Jako relaksujący kolor, niebieski jest zawsze najlepszym wyborem dla sypialni inspirowanych wybrzeżem. A nawet więcej w tym przypadku, ponieważ niebieski jest bez wątpienia kolorem przybrzeżnego stylu. Od głębokiego morza, przez niebo, po turkus – wszystkie odcienie sprawdzają się w projektowaniu sypialni nadbrzeżnych. Można je również mieszać, aby uzyskać bogatą paletę warstw. Tylko pamiętaj, aby wybierać głównie relaksujące odcienie i ograniczyć ten jasny turkus do małego akcentu!

Łóżko tapicerowane z pojemnikiem Luna

Czerp inspirację z zewnątrz

Życie na zewnątrz jest inspiracją nadmorskiego designu. Artykuły na zewnątrz są więc świetnymi pomysłami na przybrzeżne meble do sypialni. Jako stoliki nocne możesz użyć krzesła z rattanu, dywanu z juty i tkanych stolików. Oprócz dodania bogactwa do sypialni, wszystkie te tekstury sprawią, że przybrzeżny projekt będzie bardziej interesujący i autentyczny, jakbyś był naprawdę w nadmorskiej lokalizacji.

Wyblakłe warstwy drewna

Przypominając efekt słonej wody i wystawienie na działanie czynników atmosferycznych, wyblakłe drewno jest najlepsze do wnętrz w stylu nadmorskim. Wyblakła drewniana podłoga jest idealna jako podstawa, a wyblakłe drewniane meble i dekoracje nadają temu stylowi naturalnie warstwowe kolory i faktury. Aby uzyskać jeszcze więcej bogactwa, graj z różnymi wykończeniami, naprzemiennie szorstkimi i gładkimi.

Materac kieszeniowy Primus 32cm

Wybór akcentów metalowych

Szuflady, uchwyty do szaf, ramki do zdjęć: które metale najlepiej nadają się do projektowania sypialni nadbrzeżnych? W rzeczywistości styl nadbrzeżny to szeroki opis, który obejmuje szereg stylów od wiejskiego do współczesnego. Wiejski styl przybrzeżny jest szorstki i wyluzowany. A najlepsze metale na to są surowe, postarzone i oznakowane. Zamiast tego współczesne wybrzeże jest bardziej eleganckie i dopracowane, podobnie jak metale z nim związane, które powinny być błyszczące i nieskazitelne.

Dodanie przybrzeżnego wystroju

Najczęstszym sposobem nadania wystrojowi plażowej atmosfery są akcesoria związane z morzem: muszle, kotwice, ryby… znasz wiertło. Są w porządku, ale uważaj, aby nie używać ich wszystkich razem, w przeciwnym razie Twoja sypialnia będzie wyglądać tanio i tandetnie. Alternatywnie istnieje bardziej wyrafinowany sposób nadawania nadmorskiego charakteru: warstwowe tekstury i kolory. Masywne liny i naturalne włókna natychmiast stworzą nadmorski klimat. Następnie neutralna paleta z niebieskimi akcentami dopełni wygląd nowoczesnego i eleganckiego stylu przybrzeżnego. A jako podstawa będzie w porządku grafika rybna lub kotwica na komodzie.

Nie zagracaj tego

Dekorowanie pokoju jest ekscytujące, a pokusa, aby wyposażyć go w zbyt wiele akcesoriów, jest prawdziwa. To nigdy nie jest dobry pomysł, a tym bardziej w sypialni. Sprawdzaj więc ogólny nastrój podczas dekoracji i upewnij się, że atmosfera jest zawsze relaksująca i nie zakłóci twoich słodkich snów.

Materac MIZAR klasyczny

Materac KASTOR kokosowy

 

Materac AGENA lateksowy

 

Materac HAMAL Visco pianka z pamięcią

Zobacz materac ortopedyczny lateksowy 30cm

Zobacz materac ortopedyczny visco memory 28cm

NAP-KOMFORT
ul. Katowicka 12, 46-200 Kluczbork
NIP: 751 167 88 82, REGON: 161602151
Telefon: +48 662 070 168
biuro@napkomfort.pl

Jeśli zadajesz sobie czasem takie pytania:

  • jaki materac na ból kręgosłupa?
  • jaki materac na bolący kręgosłup?
  • jaki materac na ból kręgosłupa lędźwiowego?
  • jaki materac na chory kręgosłup lędźwiowy?
  • jaki materac na krzywy kręgosłup?
  • jaki kupić materac na kręgosłup?
  • jaki jest dobry materac na ból kręgosłupa?
  • jaki wybrać materac ortopedyczny na kręgosłup?
  • jaki wybrać materac na chory kręgosłup?

Łóżko 180x200cm do sypialni z materacem

Łóżko z materacem 160x200cm

Łóżko do sypialni z materacem 140x200cm

Share this post


You've just added this product to the cart:

Call Now Button