Czy Twoje cele odchudzania są bezużyteczne?

Czy Twoje cele odchudzania są bezużyteczne?

Chcę zrzucić 5kg!”
„Chcę założyć chude jeansy”.
„Chcę chudego, stonowanego brzucha”.

Są to wspólne cele (lub niektóre ich wersje), ale nie takie, które zaprowadzą cię bardzo daleko. Czy odważę się powiedzieć „bezużyteczne”? Nie są po prostu wystarczająco ważne, aby cię nieść przez cały czas – i utrzymać.

Aby wyznaczyć sobie cel, do którego możesz pozostać zaangażowany – i osiągnąć – musisz stworzyć wizję swojego życia i zdrowia.

Zadaj sobie kilka ważnych pytań: Dlaczego chcesz stracić 5kg? Jakie jest twoje PRAWDZIWE dlaczego? Co dla ciebie oznacza utrata tych funtów? Co będziesz w stanie zrobić, czego nie możesz zrobić dzisiaj? W końcu baw się ze swoimi dziećmi na podłodze i nie masz trudności z powrotem na górę? Wypróbuj nowe ubrania i czujesz się świetnie ze swoim wyglądem? Czy masz poczucie własnej wartości na randki? A może będzie to oznaczać życie wolne od leków, zastąpione zdrowym stylem życia. Teraz mówisz! To są cele, które warto osiągnąć.

Zobacz różnicę? W pierwotnym celu pozbywasz się czegoś (wagi). W nowym i ulepszonym celu tworzysz coś (nowe życie!). Dlaczego to robi tak wielką różnicę? Chodzi o napięcie.

Kiedy zaczynasz swoją podróż, różnica między tym, gdzie jesteś teraz, a tym, gdzie chcesz być, jest duża. Pomyśl o napięciu rozciągniętej gumki. Jeden koniec przedstawia twoją obecną sytuację, a drugi koniec twojej przyszłości, kiedy osiągniesz swój cel. Ta gumka jest bardzo napięta! Następnie zaczynasz swoją podróż. Ciężar spada. „U mnie świetnie!!” Ta gumka ma mniejsze napięcie. Odchudzasz się trochę, ponieważ czujesz się dobrze z powodu utraty wagi. I powoli waga wraca. Nic się nie zmieniło, ponieważ nie sięgałeś po coś nowego.

Teraz zadaj sobie pytanie, jakie może być najważniejsze pytanie: jakie będzie twoje życie, jeśli nic się nie zmieni?

Chociaż może się to wydawać niemożliwe do osiągnięcia, zdrowsza wersja ciebie i życie, które sobie wyobrażasz, czeka na znalezienie prawdziwego powodu. Rzecz, która napędza cię od wewnątrz. Gdy stworzysz tę wizję dla siebie i zrozumiesz, dlaczego ta podróż naprawdę ma znaczenie, reszta się pojawi, a strach i frustrację zastąpi nadzieja.

Jeszcze jedna sugestia: Otocz się społecznością ludzi pracujących nad podobnymi celami opartymi na wizji. Trudno to zrobić samemu, a Twoja szansa na sukces jest DUŻO większa, gdy jesteś otoczony przez innych w tej samej podróży. Znajdź innych, którzy są gotowi porzucić mentalność „diety” i skupić się na zdrowych nawykach, aby raz na zawsze stworzyć życie, które chcesz dla siebie.

Materac MIZAR klasyczny

Materac KASTOR kokosowy

 

Materac AGENA lateksowy

 

Materac HAMAL Visco pianka z pamięcią

Zobacz materac ortopedyczny lateksowy 30cm

Zobacz materac ortopedyczny visco memory 28cm

NAP-KOMFORT
ul. Katowicka 12, 46-200 Kluczbork
NIP: 751 167 88 82, REGON: 161602151
Telefon: +48 662 070 168
biuro@napkomfort.pl

Jeśli zadajesz sobie czasem takie pytania:

  • jaki materac na ból kręgosłupa?
  • jaki materac na bolący kręgosłup?
  • jaki materac na ból kręgosłupa lędźwiowego?
  • jaki materac na chory kręgosłup lędźwiowy?
  • jaki materac na krzywy kręgosłup?
  • jaki kupić materac na kręgosłup?
  • jaki jest dobry materac na ból kręgosłupa?
  • jaki wybrać materac ortopedyczny na kręgosłup?
  • jaki wybrać materac na chory kręgosłup?

Łóżko 180x200cm do sypialni z materacem

Łóżko z materacem 160x200cm

Łóżko do sypialni z materacem 140x200cm

Share this post


You've just added this product to the cart:

Call Now Button