Rustykalne pomysły w sypialni

Rustykalne pomysły w sypialni

Co może bardziej przypominać rustykalny styl niż Stary Zachód? W tej przestrzeni wielkoformatowy obraz spokojnej prerii wyznacza drogę dla innych elementów o zachodnim charakterze, takich jak poduszki z juta, dębowy stolik z nogami królowej Anny oraz skórzana otomana z pikowaną skórą z wykończeniem na gwoździe. Kinkiety ścienne z regulowanym ramieniem wykończone olejem w kolorze brązu dopełniają całości.
Twoja rustykalna sypialnia nie musi być zagracona, aby była przytulna. W rzeczywistości będziesz czuł się wygodniej w otoczeniu naznaczonym prostotą. Ta rustykalna sypialnia zachwyca spokojem z szerokimi deskami w kolorze białym i pojedynczą nagą gałęzią nad łóżkiem jako trójwymiarowe dzieła sztuki. Drewniane widły są kolejnym uroczym akcentem, na który składają się kamionka, kosze i kilka pakietów książek.

Możesz pokochać zarówno nowoczesne, jak i rustykalne pomysły na sypialnie i z powodzeniem połączyć je tam, gdzie śpisz. W tym pokoju figlarne, współczesne dzieła sztuki i elegancka, wyrafinowana chromowana lampa równoważą wygląd bogatego w tekstury tkanego łóżka linowego w połączeniu z prymitywną komodą, wciąż z oryginalną odłamaną farbą. Rustykalne belki, ściany statku i tkany klosz okna odzwierciedlają wyposażenie i pomagają w ujednoliceniu pozornie różnych elementów.

Możesz znaleźć rustykalne pomysły na sypialnie na swoim podwórku lub w szopie. W pokoju gościnnym odzyskane drewno stodoły na jednej ścianie tworzy ciepłe tło dla antycznego żelaznego łóżka. Krótka drabina ma odpowiednią wysokość, aby mogła służyć jako stolik nocny.

Jeśli szukasz łatwego sposobu na spersonalizowanie swojej rustykalnej sypialni, zastanów się nad mocą farby. Na przykład wzór adamaszku za łóżkiem jest ręcznie szlifowany, a nie tapetą. Podłoga jest pomalowana dwiema warstwami białej farby werandowej – wystarczy, aby dodać świeżości, ale nadal umożliwia prześwitywanie słojów drewna.

Kiedy zachodzi słońce, jak utrzymasz swoją rustykalną sypialnię z dala od cienia? Słoneczne schronienie nie było używane do flankowania łóżka, ale było bardziej kreatywne: zawieszki w modnym industrialnym stylu służą zarówno jako oświetlenie ogólne, jak i zadaniowe do pokoju. Odcienie czerwieni na każdym urządzeniu stanowią ukłon w stronę uroczej kołdry w stylu vintage. Odzyskany drewniany bagażnik u stóp łóżka stanowi miejsce do zdejmowania butów, a także prymitywny kontrapunkt dla bardziej nowoczesnych elementów pokoju.

Prosta sypialnia staje się rustykalnym cudem z dobrze dobranymi elementami architektonicznymi. Rustykalna sypialnia nabiera surowego charakteru z dodatkiem belek z odzyskanego drewna i gzymsu okiennego z trudnych warunków do odzyskania desek. Pozostawienie tych elementów niepomalowanych napełnia przestrzeń ciepłem i naturalnym pięknem.

Czasami potrzebujesz tylko jednego ważnego elementu, aby nadać sypialni rustykalny charakter. W pokoju gościnnym naturalna pościel służy jako cicho elegancka folia dla prymitywnego ciepła drewnianej ławki, która w rzeczywistości jest składaną ławką na pranie z 1923 roku.

Nie przeocz dobrze dobranego łóżka, które jest centralnym punktem Twojej rustykalnej sypialni. Owinięty liną cud zaczął się od zwykłej metalowej ramy. Wygląd można łatwo odtworzyć za pomocą znaleziska z pchli targu i liny znalezionej w przejściach sklepowych. Dywan sizalowy zakotwicza pokój z dodatkową fakturą z naturalnego włókna.

Owiń sypialnię drewnianymi powierzchniami, a otrzymasz natychmiastowy wiejski odpoczynek. Podłoga, ściany i sufit w przyjemnie przytulnej przestrzeni są wykonane z drewna, ale mają różne wykończenia, aby ożywić wygląd. Naturalne drewno powyżej, barwione deski pod stopami i malowane panele z paciorkami na ścianach sprawiają, że przestrzeń jest komfortowo przytulna.

Para autentycznych, mosiężnych łóżek w połączeniu ze starym skórzanym haftem ze skórzanymi narzędziami czyni tę rustykalną sypialnię klejnotem. Jeśli masz szczęście, że wylądowałeś w swoim antycznym stylu, pamiętaj, że nowoczesne materace i sprężyny skrzynkowe są często nieco szersze niż rama w stylu vintage. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu możesz zminimalizować rozbieżność: sprężyny pokrywek z tykaniem.

Para antycznych luster pierwotnie zaprojektowana tak, aby obejmowała szczelinę między oknami w celu rozjaśnienia pokoju – teraz nadaje rustykalnej elegancji tej głównej sypialni. Dodanie kanapy do przestrzeni tylko podnosi rustykalny charakter lusterek.

W głównej sypialni właściciel odłożył zregenerowane podłogi z żółtej jodły i użył desek ze starego sufitu do pokrytych ścianami. Przed montażem przyciemnił ściany przy użyciu pochodni, używając ustawienia niskiej temperatury i pomalował sufit i listwy okienne na biało, aby zachować wrażenie światła w przestrzeni. Laski przyciągają wzrok nad łóżko, a odwrócone na końcu drewniane skrzynki na piwo służą jako szafki nocne.

Rustykalne pomysły na sypialnie mogą czekać na Ciebie w ogrodzie. Ta słodko skromna sypialnia w domku nabiera prymitywnej osobowości z częścią ocalonej kraty opartej za łóżkiem zamiast bardziej tradycyjnych dzieł sztuki. A, odświeżony białą farbą i płócienne wiadro do zbiorów, kontynuują motyw u stóp łóżka.

Zobacz inne produkty:

Łóżko z materacem 180×200

Łóżko z materacem 160×200

Łóżko z materacem 140×200

łóżko z materacem do sypialni

 

Twój materac jest ważny – naprawdę ważny

Nie można przecenić roli, jaką odgrywa materac w dbaniu o plecy i pomaganiu w wygodnym śnie. Jeśli twoje łóżko nie zapewnia odpowiedniego poziomu miękkości, odciążenia i wsparcia, masz kłopoty. Zbyt sztywny materac nie dostosuje się do naturalnego wygięcia kręgosłupa, co prowadzi do bólu. A jeśli jest zbyt miękki, nie zapewni odpowiedniego wsparcia dla twoich pleców, powodując również ból. To samo dotyczy twojej poduszki.

  • jaki materac na ból kręgosłupa?
  • jaki materac na bolący kręgosłup?
  • jaki materac na ból kręgosłupa lędźwiowego?
  • jaki materac na chory kręgosłup lędźwiowy?
  • jaki materac na krzywy kręgosłup?
  • jaki kupić materac na kręgosłup?
  • jaki jest dobry materac na ból kręgosłupa?
  • jaki wybrać materac ortopedyczny na kręgosłup?
  • jaki wybrać materac na chory kręgosłup?

Zobacz polecane materace

Materac klasyczny kieszeniowo sprężynowy – link

Materac kokosowy kieszeniowo sprężynowy – link

Materac termoelastyczny – pianka z pamięcią kieszeniowo sprężynowy – link

Materac lateksowy kieszeniowo sprężynowy – link

Share this post


You've just added this product to the cart:

Call Now Button