Sypialnie na poddaszu

Sypialnie na poddaszu

Sypialnie na poddaszu sprawiają, że chcemy się przenieść na górę
To przez te cudowne sklepienia i urocze okna.
Chociaż powszechnie uważa się go za ciemną, zakurzoną przestrzeń, w której rzadko używane dekoracje świąteczne i meble porzucane są przenoszone do zbierania pajęczyn, twierdzimy, że ta często przeoczana przestrzeń na najwyższym piętrze – z wysokimi sklepionymi sufitami, uroczymi oknami, i ustronna lokalizacja – to właściwie idealna sypialnia.

Najwyższe piętro Twojego domu nie musi być przeznaczone wyłącznie do przechowywania ozdób choinkowych i chowania porysowanych mebli z drewna. Od zachwycających słońcem nowoczesnych przestrzeni po rustykalne, bogate w tekstury rekolekcje, te przyciągające wzrok sypialnie na poddaszu mogą po prostu spakować torby i przenieść się na górę.

Ta nasłoneczniona sypialnia na poddaszu, wyposażona w nie tylko dwa świetliki, jest jasnym i przestronnym miejscem na najwyższym piętrze. Całkowicie biała paleta kolorów wykorzystuje mnóstwo naturalnego światła, dzięki czemu mała przestrzeń wygląda i wydaje się większa niż w rzeczywistości. Odsłonięta ściana z cegieł dodaje ciepła i tekstury neutralnej przestrzeni.

Pozwól tej sypialni dokładnie pokazać, jak dobrze wykorzystać sklepione sufity na poddaszu. Wyróżniająca się lampa wisząca podkreśla wysokość pomieszczenia, przyciągając wzrok. W szczególności faktura oprawy, w połączeniu z zabytkowymi meblami z drewna i tkaninami w stylu vintage, nadaje tej przestrzeni przytulnego klimatu.

Żadna dobrze wyposażona sypialnia nie jest kompletna bez odrobiny zieleni, czego przykładem jest ta nasłoneczniona, wypełniona roślinami przestrzeń. Oprócz bujnego ogrodu nocnego wiszący uchwyt na rośliny z makramy, strategicznie umieszczony pod świetlikiem na poddaszu, przyciąga wzrok w kierunku sufitu i daje wrażenie większej przestrzeni.

Ta zainspirowana stylem vintage sypialnia na poddaszu – wraz z akcentującą ścianą ozdobioną tapetą – jest definicją osobliwości. Łóżko z żelazną ramą, otoczone antycznymi stolikami nocnymi i klasycznymi lampami stołowymi, stanowi uzupełnienie tradycyjnej estetyki. Fotel tapicerowany kwiatowym nadrukiem na dużą skalę dopełnia całości.

Chociaż ta sypialnia na poddaszu urządzona jest w neutralnej palecie kolorów, nie jest nudna. Dzięki ścianom transportowym, dzianinom i akcentom z włókien naturalnych stanowi mistrzowską warstwę z teksturami warstwowymi. Zwróć też uwagę, jak lampa wisząca podkreśla wysokie sklepienia i rozbija symetryczny design.

Kolejna sypialnia na poddaszu, która sprytnie obejmuje swoje niezręczne detale architektoniczne, przestrzeń ta pokazuje, jak zamieniać niewygodne funkcje w atuty projektowe. Tutaj łóżko ustawia się między dwiema nieruchomymi pochyłymi ścianami, przyciągając oko do okna i oświetlając okno jako punkt centralny w pokoju.

W tej wypełnionej światłem sypialni na poddaszu montowane poziomo panele ścienne z klapami wizualnie rozciągają pomieszczenie, sprawiając, że mała przestrzeń wydaje się większa niż w rzeczywistości. Ponadto jasny biały, odbijający światło odcień statku pomaga wizualnie zwiększyć kwadratowy obraz przestrzeni, nadając pomieszczeniu lekki i przestronny wygląd.

Materac MIZAR klasyczny

Materac KASTOR kokosowy

 

Materac AGENA lateksowy

 

Materac HAMAL Visco pianka z pamięcią

Zobacz materac ortopedyczny lateksowy 30cm

Zobacz materac ortopedyczny visco memory 28cm

NAP-KOMFORT
ul. Katowicka 12, 46-200 Kluczbork
NIP: 751 167 88 82, REGON: 161602151
Telefon: +48 662 070 168
biuro@napkomfort.pl

Jeśli zadajesz sobie czasem takie pytania:

  • jaki materac na ból kręgosłupa?
  • jaki materac na bolący kręgosłup?
  • jaki materac na ból kręgosłupa lędźwiowego?
  • jaki materac na chory kręgosłup lędźwiowy?
  • jaki materac na krzywy kręgosłup?
  • jaki kupić materac na kręgosłup?
  • jaki jest dobry materac na ból kręgosłupa?
  • jaki wybrać materac ortopedyczny na kręgosłup?
  • jaki wybrać materac na chory kręgosłup?

Łóżko 180x200cm do sypialni z materacem

Łóżko z materacem 160x200cm

Łóżko do sypialni z materacem 140x200cm

Share this post


You've just added this product to the cart:

Call Now Button