Najlepszy materac piankowy z pamięcią na poranne bóle

Najlepszy materac piankowy z pamięcią na poranne bóle

Materace piankowe z pamięcią zyskały dużą popularność na przestrzeni lat ze względu na wiele zalet. Jednym z powodów ich popularności jest to, że są zbudowane z wielu warstw o ​​różnej gęstości. Warstwy te reagują na wagę i temperaturę, aby dopasować się do kształtu poszczególnych ciał na nich śpiących.

Wiele osób, które spały na tradycyjnych materacach sprężynowych, zbyt dobrze wie, że obolałe, bolesne, sztywne i obolałe odczuwa się rano po nocnym śnie. Ten ból niekoniecznie musi wynikać z nocy pełnej marzeń o rundach walki o mistrzostwo wojowników z poduszką. Najczęściej jest to efekt kombinacji wynikający z nieodpowiedniego wsparcia i bólu w różnych punktach ucisku (biodra, kolana, ramiona itp.), W których ciało styka się z samym materacem.

W ciągu ostatnich trzydziestu lat materace z pianki z pamięcią były złotym standardem, jeśli chodzi o odciążenie punktu nacisku. Materace te są zbudowane z kilku warstw pianki o różnym stopniu gęstości. Powoduje to, że materac po wprowadzeniu do ciepła i masy ciała dopasowuje się do krzywizn ciała.
To odwieczna historia znalezienia odpowiedniego sposobu na sen. Dla wielu osób pianka z pamięcią kształtu jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ dosłownie przytula kształty ludzki podczas snu, zapewniając równomierny rozkład nacisku – coś, czego przeciętny materac sprężynowy nigdy nie może twierdzić.
Niestety dopasowanie materacy piankowych z pamięcią w przeszłości nie było uniwersalne. Pomimo największej ulgi w nacisku, jaką zapewniają te materace, tradycyjnym problemem jest brak wsparcia.

Niektórzy uważali, że wymieniają jeden rodzaj bólu lub bólu na inny rodzaj bólu lub bólu. Potem pojawił się problem z temperaturą, w którym ludzie zapadali się w piankę pamięci i zatrzymywali ciepło blisko swoich ciał.
Tradycyjne materace piankowe z pamięcią nie są idealne na dobry sen. Dobrą wiadomością dla fanów szczęśliwych zakończeń jest to, że istnieje zaktualizowana technologia, jeśli chodzi o materace piankowe z pamięcią. Linia pianek z pamięcią wprowadza na rynek nową technologię i zapewnia lepszy ogólny wybór osobom na rynku materacy.
Materac z pianki memory ma unikalną konstrukcję otwartych komórek, która umożliwia swobodny przepływ powietrza przez materac. Oznacza to, że ciepło może rozproszyć się szybciej i zostać odciągnięte od ciała, a nie trzymane blisko siebie. Noce chłodniejsze są entuzjastyczne dla osób, które mają problemy ze snem.

Ludzie, którzy śpią na naszych materacach piankowych z pamięcią, zamiast tonąć lub ruchów piaskowych, dosłownie czują się tak, jakby spali na chmurze.

 

Wniosek

Materac piankowy z pamięcią to prezent, który wciąż daje! Od licznych korzyści zdrowotnych po bezproblemową konserwację, materac pamięciowy jest wart każdego grosza.

Możliwość zaoferowania dopasowanego komfortu i odciążenia jest powodem, dla którego materace piankowe z pamięcią pozostają tak popularne. Udowodniono, że spokojny sen po długim dniu ma ogromne znaczenie dla zachowania dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.

Materac termoelastyczny Jowisz 28cm

Nie wszystkie materace się równe

Badania naukowe wykazały, że materace ze strefowym systemem nośnym lepiej wyrównują kręgosłup niż materace niestrefowe.
Dlaczego to jest ważne? Bóle w dolnej części pleców mogą być wynikiem nacisku na kręgosłup z codziennego życia. Większość dni spędzamy w pozycji siedzącej lub stojącej w pozycji pionowej, co powoduje obciążenie krążków międzykręgowych. Strefowe wsparcie wokół bioder i ramion pozwala kręgosłupa odpoczywać, regenerować się i nawadniać pod koniec dnia.

Zobacz materac lateksowy 30cm

Zobacz materac visco memory 28cm

Właśnie dlatego materac, na którym śpisz, jest tak ważny dla zdrowia kręgosłupa.

Rodzaj materaca

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów i materiałów. Każdy styl ma swoje mocne i słabe strony, jeśli chodzi o osoby z nadwagą. W tej części omówimy główne typy materacy do łóżek (pianka pamięciowa, lateks) oraz sposób, w jaki mogą one wpływać na ciężkie podkłady.

Memory Foam, pianka pamięciowa, czyli Visco Memory

Według wielu pianka pamięciowa jest jednym z najlepszych rodzajów materaców do łóżek. Czemu?

Materace piankowe, zarówno na twardej, jak i miękkiej stronie, wykonują świetną robotę przy wyrównywaniu punktów nacisku. Jedną z największych dolegliwości, jakie mają osoby otyłe, jest to, że niektóre obszary ich ciała są ranne (tj. Ich plecy lub biodra). Pianka pamięciowa to fantastyczna praca polegająca na zapewnieniu wieczornego wsparcia dla komfortu ciała.

Pomimo licznych zalet, ten styl materaca może powodować, że ludzie czują się zbyt za gorąco z powodu braku oddychalności materiału. Nie martw się, na rynku dostępnych jest kilka świetnych opcji chłodzenia pianką.

Materac ortopedyczny Visco Memory Jowisz Premium 28cmmaterac piankowy 160x200

Nasze polecane materace visco memory

Lateks

Dla osób z nadwagą materace lateksowe są również solidną opcją. Lateks wydaje się być o wiele lepszy w utrzymaniu chłodu, w przeciwieństwie do większości tradycyjnych piankowych łóżkowych opcji. Powiedziawszy to, będziesz miał inne odczucia niż omówiliśmy powyżej.

materac ortopedyczny na ból kręgosłupaNasze polecane materace lateksowe

NAP-KOMFORT
ul. Katowicka 12, 46-200 Kluczbork
NIP: 751 167 88 82, REGON: 161602151
Telefon: +48 662 070 168
biuro@napkomfort.pl

Jeśli zadajesz sobie czasem takie pytania:

  • jaki materac na ból kręgosłupa?
  • jaki materac na bolący kręgosłup?
  • jaki materac na ból kręgosłupa lędźwiowego?
  • jaki materac na chory kręgosłup lędźwiowy?
  • jaki materac na krzywy kręgosłup?
  • jaki kupić materac na kręgosłup?
  • jaki jest dobry materac na ból kręgosłupa?
  • jaki wybrać materac ortopedyczny na kręgosłup?
  • jaki wybrać materac na chory kręgosłup?

to odpowiedź jest w tym artykule

Zobacz materac ortopedyczny lateksowy 30cm

Zobacz materac ortopedyczny visco memory 28cm

Zobacz polecane materace

Materac klasyczny kieszeniowo sprężynowy – link

Materac kokosowy kieszeniowo sprężynowy – link

Materac termoelastyczny – pianka z pamięcią kieszeniowo sprężynowy – link

Materac lateksowy kieszeniowo sprężynowy – link

Share this post


You've just added this product to the cart:

Call Now Button